{ content } | { mainMenu } | { footer }

Remax

Reference klientů

Aleš Huk

Aleš Huk

Prodeje bytu jsem se obávala, jelikož se s touto záležitostí pojí mnoho úkolů a zařizování. Zároveň to pro mne byla velmi emotivní záležitost. Je to situace, která člověka zaměstná, stojí hodně času a zároveň psychického vypětí. Díky profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu pana Aleše Huka se tato situace pro mne stala mnohem lépe zvládnutelnou. V kanceláři RE/MAX Reality Plus+ mají přátelský přístup ke klientovi a zároveň spolehlivost, která je ve věcech prodeje nebo při koupi bytu velmi důležitá. Určitě v budoucnu pana Aleše Huka a služby kanceláře RE/MAX Reality Plus+ doporučím.

Přeji hezký den:)

 

Ludiše Laštovková
Martin Hušpauer

Martin Hušpauer

“Při nákupu nemovitosti jsme velice ocenili profesionální a vstřícný přístup pana Hušpauera a jeho kolegů, kteří nás s celým procesem srozumitelně seznámili a provázeli nás jednotlivými kroky. Od zorganizování prohlídky, přes přípravu komplikovaných smluvních dokumentů, až po finální předání objektu. Na základě této pozitivní zkušenosti jsme se rozhodli pro další spolupráci, a to prodej bytu. Opět to byla výborná volba - s výsledkem jsme naprosto spokojeni. Děkujeme!”

p. Čížková
Roman Šenigla

Roman Šenigla

V měsíci únoru jsem se rozhodla prostřednictvím Century 21 Plus+ prodat byt v Praze. Realitní makléř Roman Šenigla dle mého názoru dosáhl téměř zázraku a podařilo se mu v krátké době najít klienta, ale co je hlavní - obchod dotáhl do konce za velmi vyhodných podmínek. Velmi si vážím pracovitých, skromných a příjemných lidi a troufám si říct, že přesně tak přistupuje pan Šenigla ke všem klientům. Již jsem jeho služby doporučila několika přátelům, kteří jsou s jeho přístupem take velmi spokojeni.
Pokud do budoucna budu potřebovat sluzby realitního makléře jsem si jista, že to opět bude Roman Šenigla a Century 21 Plus+.

Diana Kobzanova
Yvona Žerebná

Yvona Žerebná

Dobrý den paní Žerebná,

je to již více než měsíc od doby, kdy došlo k předání bytu a veškeré zbývající kroky jako uvolnění zbývající částky z úschovy taktéž. Věřím, že je na čase naši spolupráci zhodnotit.

Když jsme na vás dostali kontakt od paní Brichové, tak jsme věděli, že budete dobrá, ale že budete taková hvězdička, to jsme tedy nečekali.

V obchodním prostředí nejen v ČR, ale v celé EU se pohybuji posledních 15 let a věřte mi, že takových lidí jako jste vy je málo. Opravdu málo.

Najít někoho, kdo by měl tak moc rád svou práci a dovedl si jí i přes značné časové vytížení užít je téměř nemožné. Práci některých dalších realitních makléřů, se kterými jsme se setkali lze považovat za pouhou ekonomickou prostituci, ale z vás nadšení z práce s lidmi opravdu čiší a svým nadšením přenášíte dobrou energii a náladu dál a toto se slovy, písmenky ale ani penězi vyjádřit prostě nedá.

Vše proběhlo tak hladce jak jsme si to plánovali, ale nedovolili si doufat, že by to tak mohlo opravdu proběhnout. Asi je to jen o nastavení v hlavě, my měli nastaveno, že se ten byt brzy prodá a za pěknou částku a vy jste se tímto směrem vydala a splnilia na 100%.

Kdybych měl nějakou další nemovitost, kromě té, ve které teď bydlíme, tak ji hodlám okamžitě přes Vás prodat už jenom pro ten dobrý pocit z naší spolupráce, který bychom mohli znovu prožít :-)

Ne vážně děkujeme a do našich představ o realitních makléřích jste vnesla svou rozzářenou osobností světlo, které v sobě budeme ještě dlouho nosit.

Děkujeme za profesionální přístup a za to, že jsme Vás mohli celá rodina poznat a s Vámi několik měsíců spolupracovat.

Za Budilovic klan Štěpán Budil
Jana Křivanová

Jana Křivanová

Jsem majitelem nemovitosti a pronajímám byty různých velikostí.
Několik let jsem pronajímal na inzerát „BEZ REALITKY“. Bylo to náročné, neprofesionální a spojené s mnoha problémy. Často i jiné realitní kanceláře, které mi nabídly služby, nesplnily mé očekávání.
Asi tak dva roky zpět se objevila drobná, usměvavá, šarmantní paní Jana Křivanová, makléřka realitní kanceláře „RE/MAX REALITY PLUS“. Tím začala naše spolupráce k naprosté mé spokojenosti. V mé nemovitosti zprostředkovala pronájem několika bytů, přivedla slušné nájemníky, vyřešila veškerou administrativu spojenou s pronájmem, vše velmi profesionálně.
Takovým osobám, jako je pí. Křivanová a kancelář „ RE/MAX Reality Plus+ “ patří dík a přání mnoha dalších úspěchů.

Mario Petrovský
Zuzana Breuová

Zuzana Breuová

Po prvním setkání, kdy jste nám nabízela byt na Praze 8 (který jsme si nakonec nevybrali) jsme byli zcela přesvědčení, že jste ten správný člověk, který následně dostane na starosti prodej našeho bytu i přes to, že byl mimo vaši lokalitu. Oslovila jste nás svým přístupem ke klientům, perfektní připraveností na schůzky i jasným způsobem komunikace. Vždy vše bylo, jak jsme se dohodli, průběžně jste nás informovala o aktuální situaci. Žádné tajnosti či fígle nebyly na místě. Byt se prodal v extrémně krátkém čase, s maximální prfesionalitou a za domluvenou cenu. Zpětně musím pochválit i poprodejní servis a komunikaci při řešení všech nutných náležitostí.

Přeji vám mnoho dalších spokojených zákazníků!

Anna Dufková
Milan Hohn

Milan Hohn

Vážený pane Hohne,
tímto bych Vám chtěla poděkovat za dobře odvedenou práci při prodeji mé nemovitosti.
Od začátku, kdy jsem se na Vás na doporučení obrátila, až do ukončení prodeje mé nemovitosti, jsem byla spokojena s Vaší vstřícností a profesionálním jednáním.

Přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním, tak i v pracovním životě.

Spokojená klientka Pavla Došková
Ladislav Jandáček

Ladislav Jandáček

Dobrý den pane Jandáčku,
chtěl bych Vám sdělit svou maximální spokojenost. Jste velmi sympatický, byla s Vámi výborná komunikace a rychlé vyjednávání, jste spolehlivý a můžu Vás jen doporučit.

Miloš Maliarik
Reklama
Nahrávám