{ content } | { mainMenu } | { footer }

Remax
IMG_2112.JPG

HOME STAGING

Krásný domov se prodá lépe

Služby tzv. Homestagingu naše kancelář využívá již 3 rokem. To co někteří právě na trhu objevují, je pro nás již delší dobu standardem, díky kterému, jsme schopni majiteli nemovitost prodat řádově až o 200 tis. Kč výše.

 

Pokud se chystáte prodat či pronajmout váš dům nebo byt, je potřeba dodržet několik zásad.
Tou první je bezesporu čistota a provedený generální úklid. Prodávat byt jako odpadní skladiště není vůbec dobrý nápad. O prodeji ale rozhodují i další drobnosti. Pokud máte v kuchyni několik nevzhledných skvrn přímo nad sporákem, velký dojem na kupující to neudělá. O otřískaném nábytku nebo rozbitém stolu ani nemluvě. Dalším kamenem úrazu bývá dětský pokoj, který přirozeně nese historické následky toho, jak vaše děti vyrůstaly.
To, co pro vás znamená kus historie a pojí se s příjemnými vzpomínkami na minulost, to potenciálním zájemcům o koupi bude určitě vadit. Nakonec to může rozhodnout o tom, že se raději poohlédnou po jiné nemovitosti,“

Už mnohem méně lidí ale napadne, že úplně stejně snadno může dojem zkazit zahrada zaplavená listím z okolních stromů či zabahněný vjezd do garáže. Problém je samozřejmě v tom, že na svoje bydlení se díváte očima, které jsou na takový stav zvyklé. Je těžké vžít se do role kupujících a vidět vaše dosavadní bydlení „z jiné perspektivy“. Proto naše realitní kancelář nabízí specializovanou službu, které se říká HOME STAGING. Jde o soubor opatření, která jednoduše řečeno, pomohou vaše bydlení upravit tak, aby se v něm potenciální zájemce cítil co nejlépe. Mnohdy stačí jen naprosto drobné zásahy do interiéru, jako například odstranění rodinných fotografií či jeho vymalování. V některých případech je ale nutný větší zásah. „Majitelův osobní vkus je v době prodeje spíše na škodu. Z bytu se stává produkt, který se musí líbit všem,“. Přitom home staging dokáže nejen vaše bydlení připravit pro nabídku, ale zároveň prokazatelně zrychluje dobu prodeje nemovitosti a zvyšuje její tržní cenu.

A jak to může vypadat v reálu..? Níže najdete několik ukázek úspěšných realizací.

 

Prodej 2+kk/B, garáž. stání. OV, ul. Pod Nouzovem, Kbely - PRODÁNO
Vloženou důvěru majitelů - kdy jsme dostali klíče s tím, že to máme prodat za co nejvyšší cenu jsme splnili. Byt jsme nechali komplet vymalovat, opravit drobné kosmetické vady, doplnili nábytkem díky spolupráci s profesionálním homestagerem a nechali profesionálně nafotit. Realizace se opravdu povedla a výsledek stál za to!

 

 

Prodej bytu 3+1, garáž. stání, OV, Bílkova ul., Praha 1 - Staré Město, PRODÁNO

PředPředPoPoPředPo

 

Prodej bytu 3+1/L, OV, panel,  ul. Hekrova, Praha 4 - Háje, PRODÁNO
Z bytu se nejdříve odvezl nepotřebný nábytek, kompletně se vymaloval a doplnil vhodnými doplňky. (přípravy na prodej cca 3 týdny) Následně prodáno za 3 týdny.

PředPředPředPoPoPo

 
Prodej bytu 2+1, OV, cihla,  ul. Krátká, Praha 10 - Strašnice, PRODÁNO
Byt se nabízel přes několik RK, proběhlo přes 20 prohlídek bez úspěchu. Po podpisu Exklusivní smlouvy se byt vymaloval a vybavil nábytkem. 
Byt se po této změně podařilo prodat do 14 dnů za stejnou cenu!!!

PředPředPoPoPoPo

 
Prodej bytu 3+kk, OV, cihla, ul. Nemocniční, Praha 9 - Vysočany, PRODÁNO 

Byt se nabízel výhradně cca 2 měsíce, proběhlo asi 17 prohlídek a neúspěšně. Po vybavení bytu vhodným nábytkem se byt prodal na první prohlídku!

PředPředPoPoPoPo

 

Prodej bytu 3+kk, OV, panel, ul. Šimůnkova, Praha 8 - Kobylisy, PRODÁNO
Po podpisu výhradní smlouvy se v bytě strhaly tapety a kompletně se vymaloval, vybavil nábytkem. (přípravy zabraly cca 3 týdny).
Byt se podařilo prodat do 3 týdnů po celkem 7 prohlídkách.

PředPředPoPoPoPo

Prodej vily 5+kk, OV, ul. Urešova - Kunratice.  
Nabízeno za 13,5 mil. Velmi zdařilá příprava nemovitosti na prodej, nicméně cena byla příliš vysoká a dům se neprodal. Pro samotný prodej jsme opravdu udělali hodně.

PředPředPopoPoByt 2+kk, OV, novostavba z roku 2005, ulice Pod Nouzovem, Praha 9 - Kbely, PRODÁNO 
Důkladná příprava na prodej, foto staging nemovitosti, během 1 týdne 5 vážných klientů a úspěšný prodej za předem domluvenou cenu s majitelem.
Nutno dodat, že majitel měl byt skvěle připravený, celkem i pěkné fotky..nicméně po odvedené práci našeho týmu je nemovitost o level výše..

PředPředPředPoPoPřed


Byt 2+1, 66 m2, OV, cihla, ul. Slezská - Vinohrady, PRODÁNO
V rámci služeb pro majitele se byt nechal nově vymalovat, následně se vybavil nábytkem a profi nafotil. Během týdne se o byt přihlásilo hned několik zájemců, s tím, že jeden z nich byt koupil.

PředPředPředPoPoPo

 

Prodej bytu 2+kk, 54 m2,  OV, cihla,  ul. V Zálomu, u parku Jezerka, PRODÁNO
Byt s atypickou koupelnou (jen sprchový kout, oddělené wc), k rekonstrukci. Prodeji výrazně pomohl homestaging s doplněním dekorací a profofi fotografie.

PředPředPředPoPoPo


Prodej bytu 4+kk, 85 m2, 2x zasklená lodžie, panel, 14 NP, ul. Gercenova, Hostivař, PRODÁNO
Klient žijící převážně v zahraničí se na nás obrátil s prodejem bytu, vše co se týká smlouvy, dokumentů, proběhlo online. Na "dálku" byly dokonce předány klíče od bytu. Byt se opět perfektně připravil na prodej, uklidil se, vhodně se stylizoval doplňky a profesionálně nafotil. Vážný klient na sebe nenechal dlouho čekat. Maximální servis pro spokojeného majitele.-)

PředPředPředPoPoPo

 

Prodej bytu 2+kk/L, gar. stání, OV, přízemí, ul. U Hostavického Potoka, Hostavice, PRODÁNO
Majitelé nás oslovili na doporučení, nicméně i přesto si vybírali mezi námi a konkurenční RK. Nakonec se rozhodli správně a prodej svěřili do našich rukou:-). Byt měli majitelé na prodej perfektně připravený (perfektně uklizeno), naším úkolem bylo byt více "rozsvítit", což se nám povedlo a během 2 týdnů jsme byt rezervovali. Tady je výsledek...

 

Prodej bytu 3+kk/L, OV, panel, 3.patro, panel, ul. Náměstí Bořislavka - Dejvice, PRODÁNO
Prodej bytu 3+kk/L, OV, 68 m2 + 7 m2 lodžie ve 3.P panelového domu bez výtahu, ul. Náměstí Bořislavka - Dejvice. Byt je částečně zrekonstruovaný (kuchyň s obývacím a dětským pokojem). Kuchyňská linka vč. spotřebičů (horkovzdušná trouba, myčka, lednice). Ložnice a vstupní chodba k rekonstrukci. Plastová okna, stoupačky nové. Byt orientovaný na JZ (kuchyň a obývák), SZ pokoje. Dům po kompletní rekonstrukci, střecha, fasáda, společné prostory, schránky, vstupní dvěre - na čip. K bytu patří sklep cca 2 m2. MHD - Metro Bořislavka 5 min, tram - zastávka Na Pískách. U domu park Hadovka s dětským hřištěm, v docházkové vzdálenosti zimní stadion Hvězda, MŠ i ZŠ.

 

Prodej bytu 3+kk, OV, 76 m2, ul. Ostrovského - Smíchov, PRODÁNO


Prodej bytu 2+1/B, OV, 55 m2, ul. Náměstí Svatopluka Čecha - Vršovice. PRODÁNO - nejvyšší možné nabídce
Prodej bytu přes doporučení, kdy nám majitelka svěřila klíče od bytu pro jednodušší realizaci prohlídek (samozřejmě o nich věděla s dotatečným předstihem:-), pro velký zájem klientů byla nabídka stažena z inzerce a nakonec byla prodána za nejvyšší nabídnutou cenu. A jak vypadala proměna tohoto bytu?..


 

 

Reklama
Nahrávám