{ content } | { mainMenu } | { footer }

Remax

Hledáte uplatnění po mateřské dovolené?


Práce po mateřské dovolené – realitní agentka?
Jste po mateřské dovolené, potomek už odrostl, ale stále jej potřebujete doprovázet na kroužky a do školy? Užíváte si svou roly maminky, ale zároveň byste ráda začala budovat svou kariéru?

V tom případě, by pro Vás mohla pozice realitní makléřky přímo perfektní. Volná pracovní doba, kdy si sama určujte své pracovní hodiny, je u nás standardem. Nikdo Vám nebude kontrolovat kdy přijdete a v kolik odcházíte. Nebudete se muset neustále dovolovat, zda můžete doprovodit dítě k lékaři, nebo na kroužek.

Samozřejmostí je profesionální zaškolení v rámci naší Remax akademie i kanceláře Remax Reality Plus+.

Když plánujete nástup do práce po mateřské dovolené, tak proč nezvážit restart kariéry?
Čerpejte celou řadu benefitů, které Vaše nová pozice nabízí. Ať už to jsou nové vozy VW Passat, služební telefony s neomezenými tarify, čtyřiadvacetihodinová IT podpora, vlastní právní tým, hypotéční poradci, profesionální fotografové či služby home-stagera.

Víme, že nehledáte pouze práci pro ženy, ale novou kariéru.
Díky finančnímu paušál společně s provizemi z prodeje se Vám dostane finanční stability. Samozřejmostí jsou rady a podpora týmu z naší kanceláře.

Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si osobní schůzku.

Nastupte po mateřské do práce, která nastartuje Vaší kariéru. 

VÍCE NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU: WWW.KAMPOMATERSKE.CZ  

volejte pro více info: Aleš Huk, tel. 725 293 494, nebo mail: ales.huk@re-max.cz 

 

Jaká je práce realitní makléřky, když se musíte starat o své ratolesti?
Jaké to je Vám na pár otázek odpověděla Zuzana Breuová, 35 let, dcera Anna


Proč dělat makléřku a jaké byly začátky?

Úplně největší výhodu vidím v tom, že si mohu organizovat čas a skloubit tak práci s péčí o dceru. Jinak výhod je tam beze sporu víc, zajímavá práce, každý obchodní případ je jiný, pořád je prostor na sobě pracovat a učit se nové věci. Pocit naplnění z dobře odvedené práce, když pomůžeš někomu vydělat peníze navíc, ten fakt miluju :o).

Začátky byly náročné, před mateřskou jsem pracovala jako personalistka a realitami jsem byla úplně nepolíbená. Navíc jsem začínala, když Aničce bylo 14 měsíců, poté co jsem se chtěla vrátit do původního zaměstnání a zaměstnavatel zrušil mé pracovní místo. Ale neměnila bych. Měla jsem kolem sebe super kolegy, kteří mě hodně podporovali, všechno mě naučili a když jsem měla pocit, že to nedám, vždy mě nakopli k další práci.

Jak časově náročné to je?

Záleží na tom, jak efektivní umíte být. Reality určitě nejdou dělat na půl úvazku, ale když si dobře zorganizujete čas, máte ho na všechno dost. Když člověk začíná, je to samozřejmě časově náročnější, musí se všechno naučit, časově se přizpůsobit těm kdo ho trénují, ale tak je to se vším. Čím déle něco děláš tím jednodušeji to jde.

Jaké jsou výhody a nevýhody?

Největší výhodou je svoboda, časová nezávislost i to, že odpovědnost za to, co dělám, je opravdu na mně. Když se něco nepovede, nemůžu to hodit na nikoho jiného, jen se z toho poučit a příště to udělat jinak. Nemusím se nikomu zpovídat, kdy, kde a co dělám, je to opravdu na mně.  Nevýhodu vidím v nepravidelném příjmu, je potřeba naučit se dobře plánovat a hospodařit.  Taky se občas peru s tím, že se mi do něčeho opravdu nechce a překonat svoji lenost, to je někdy opravdu výzva.

Co je k této práci potřeba umět a vědět? Jaký by člověk měl být, aby dosáhl nejlepších výsledků?

Nejdůležitější je chtít, rozhodnout se a začít. Vše ostatní přijde pak. Moc dobře si pamatuji na to, když v inzerátu slibovali, že za 3 měsíce z Vás udělají makléře a jak jsem si říkala, no tak to chci vidět. No a vidíš, jde to. Asi ne u všech a asi ne za 3 měsíce, ale každý kdo opravdu chce, má šanci uspět. Práce realitního makléře je vlastně služba lidem, obchod, jako každý jiný, kde prodáváš sám sebe, to co umíš, to kde můžeš klientům ušetřit čas i starosti. Každý kdo chce začít by měl rád mluvit s lidmi, nebát se odmítnutí a neustále na sobě makat.

Nejde o výsledky, ale o lidi. Cílem úspěšného realitního makléře je vybudovat si referenční obchod, to znamená, že z každého obchodního případu musí odcházet 2 spokojení klienti, kteří se budou vracet a doporučovat další klienty ze sféry svého vlivu.  Pokud tohle zvládneš, pak se výsledky dostaví samy.

Kolik se dá vydělat? Je nějaký jistý paušál nebo se výdělek odvíjí jen od provizí?

To je hodně individuální. Důležité je to, že tady existuje přímá úměra, čím víc makléř pracuje, tím víc peněz má.  A když potřebuje „prázdniny“ může si je udělat. Samozřejmě musí mít vyděláno a zabezpečit své klienty v době, kdy není k dispozici.

Já jedu jen na provizní systém, mám pak vyšší provize. Existuje ale i možnost paušálu, ale ten je spíš na překlenutí rozjezdu, než začneš vydělávat. Já jsem ho neměla, ani jsem se o tuhle možnost nikdy blíž nezajímala, takže to je otázka spíš na majitele kanceláře.

 

Máte zájem dozvědět se více o práci v realitách? volejte 725 293 494 nebo mail: ales.huk@re-max.cz

 

 

 

 

Reklama
Nahrávám