{ content } | { mainMenu } | { footer }

Remax
12961447_1162872510410725_6793513349461050080_o.jpg

Rozjeďte to s námi!

Zajímá Vás obor realitního makléře a neměli jste odvahu se do toho pustit?
Máte plno nezodpovězených otázek? Chybí Vám informace?
Co vlastně realitní makléř dělá? Co musí znát a umět? Co potřebuje k tomu, aby v realitním oboru začal? Kolik si může vydělat?
Určitě Vás napadnou další a další otázky..

V dnešní době na trhu panuje dojem, že práce realitního makléře je jednoduchá a může jí dělat prakticky každý. Bohužel to umožňuje naše legislativa a pro začátek v tomto oboru stačí pouze zažádat o živnostenský list a dotyčný si začne říkat „realitní makléř“. Samozřejmě to má velký vliv na kvalitu lidí, kteří se v tomto oboru pohybují a tím se obor či pozice Realitní makléř značně devalvuje. Pokud sami máte zkušenost s vlastním prodejem nemovitosti víte, že mezi realitními makléři je velký rozdíl a je velký rozdíl v rozsahu služeb poskytovanými realitními kancelářemi.

Naše kancelář stejně tak jako celá realitní síť RE/MAX vnímá otázku školení a pravidelného proškolování makléřů jako zásadní. Díky tomu mají naši makléři stále čerstvé informace a vědomosti z oblasti obchodu, práva, financí i IT, nový právních změn. (viz. Změna Občanského zákoníku, energetický štítků využití homestagingu atd) Proto jsme schopni našim klientům stále nabízet kvalitní servis na nejvyšší úrovni.

 Úrovně certfikacie v rámci RE/MAX

Certifikovaný makléř dle normy ISO

RE/MAX jako první a zatím jediná realitní společnost v Čechách podpořila a propaguje nezávislou certifikaci odborné kvality makléřů dle normy ISO a zařadila tuto certifikaci do RE/MAX systému třístupňového vzdělávání makléřů. Titul CRM ISO (certifikovaný realitní makléř dle normy ISO) je nejvyšší ocenění odborné způsobilosti v realitním oboru, které makléř může dosáhnout. Certifikaci CRM ISO může získat každý, kdo úspěšně složí státní zkoušku před nezávislou komisí.

Certifikát uděluje Česká společnost pro jakost na 3 roky. Po této době musí makléř prokázat znalosti před komisí znovu. V případě, že makléř pozici neobhájí, je mu titul CRM ISO odebrán do doby, než si doplní potřené znalosti a tuto pozici opětovně obhájí. Zákazníci mohou vznášet připomínky u této instituce, která je oprávněna certifikaci makléři odebrat. Seznam CRM ISO makléřů.

 

Certifikovaný makléř 2. stupně

Ocenění Certifikovaný makléř 2. stupně je uděleno, pokud makléř prokáže v kategorizačním testu RE/MAX hlubší znalosti z oblasti Realitní právo, Procesy realitního makléře, Ekonomika a finance, Informační technologie. Své znalosti musí prokázat každé 2 roky v tzv. ověřovacím testu. V případě, že pozici neobhájí, je mu titul Certifikovaný makléř 2. stupně odebrán do doby, než si doplní potřené znalosti a tuto pozici opětovně obhájí. Jedná se o vyšší ocenění odborné způsobilosti v rámci sítě RE/MAX v České republice.

 

Certifikovaný makléř 1. stupně

Hodnocení Certifikovaný makléř 1. stupně je udělováno makléři, který v kategorizačním testu prokázal požadované minimum znalostí z oblasti Realitní právo, Procesy realitního makléře, Ekonomika a finance, Informační technologie. Své znalosti musí prokázat pravidelně každý rok v tzv. ověřovacím testu. V případě, že pozici neobhájí, je mu titul Certifikovaný makléř 1. stupně odebrán do doby, než si doplní potřebné znalosti a tuto pozici opětovně obhájí. Jedná se o základní ocenění odborné způsobilosti v rámci sítě RE/MAX v České republice.

 

 

 

 

 

Změnte svůj život a objednejte si osobní schůzku!

Reklama
Nahrávám